o nas

Oddaliśmy w Państwa ręce serwis, dzięki któremu macie Państwo możliwość dostępu do najbardziej znanych i najbardziej skutecznych diet odchudzających.

  Za SMS-a o wartości kilku złotych proponujemy wybrana Dietę WRAZ z jadłospisem i SZCZEGÓŁOWYMI PRZEPISAMI (lista składników i sposób wykonania dań – tu szczególny nacisk położyliśmy na to aby dania były proste w przygotowaniu, możliwie mało czasochłonne, a jednocześnie na tyle smaczne aby razem z Państwem zechcieli je spożyć domownicy; wiele z nich to nasze produkty autorskie).

Oczywiście wszystkie wstępne i ogólne informacje o każdej z diet dostępne są bezpłatnie, co więcej – bezpłatnie doradzamy która dieta w jakim przypadku będzie najbardziej właściwa. Sama dieta to nie wszystko – w zakładce bądź fit znajdziecie Państwo kilka porad dotyczących zwiększenia aktywności fizycznej i propozycje ćwiczeń modelujących sylwetkę.

Mamy też nadzieję, że pożyteczna i ciekawa okaże się dla Państwa zakładka porady.

Starannie przez nas wyselekcjonowane, wyłącznie najwyższej jakości produkty wytwarzane przez firmy o uznanych markach wydatnie wspomogą Państwa w walce o poprawę sylwetki i zdrowia.

Macie Państwo także do dyspozycji forum, narzędzie dostępne po zalogowaniu. Możliwość wymiany uwag i doświadczeń, tworzenie grup wsparcia i poczucie pewnej wspólnoty bez wątpienia ma duże znaczenie dopingujące.

W przypadku potrzeby indywidualnego kontaktu z nami prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Życzymy Państwu wytrwałości i przypominamy,
że
zawsze znaczna i szybka utrata wagi powinna się odbywać pod okiem lekarza - nasz serwis NIE jest serwisem medycznym